Avrupa İmplant Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Company Introduction Film
Corporate
Get to know us closer

Avrupa İmplant, dental implant başta olmak üzere çeşitli alanlarda dental sektöre hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Ana faaliyet alanı dental implant sistemleri olan Avrupa İmplant, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üniversitelerle ortak bilimsel ve teknolojik AR-GE projeleri üretmeyi, kendini ve sektörü geliştirmeyi, alanında öncü konuma yükselmeyi, ülkemize bu anlamda değer ve katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Yıllarca medikal ve dental sektöre hizmet vermiş alanında uzman kişilerin yılların yönetim ve üretim tecrübelerinin bir araya geldiği Avrupa İmplant, hasta / diş hekimi ihtiyaç ve beklentilerini baz alarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla BioInfinity Dental İmplant Sistemi’ne hayat vermiştir.

KURUMSAL
News
BioInfinity in the Press
All of the News
 • Yeni Arayüzümüzle İnternet Sitemiz Yenilendi!
  Yeni Arayüzümüzle İnternet Sitemiz Yenilendi!
  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled
  Read more
 • IDS 2017
  IDS 2017
  21-25 Mart 2017 tarihlerinde Almanya'da gerçekleştirilecek olan IDS 2017 'de tüm sektör temsilcilerini standımıza bekliyoruz.
  Read more
 • IDEX 2017
  IDEX 2017
  27-30 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul - CNR EXPO 'da gerçekleştirilecek olan IDEX 2017 'de tüm katılımcıları BioInfinity'nin avantajlarını inceleyebilmek için standımıza bekliyoruz.
  Read more
 • IDEX 2018
  IDEX 2018
  12-15 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul - CNR EXPO 'da gerçekleştirilecek olan IDEX 2018 'de tüm katılımcıları BioInfinity'nin avantajlarını inceleyebilmek için standımıza bekliyoruz.
  Read more
 • Tanıtım Filmimiz Yayınlandı
  Tanıtım Filmimiz Yayınlandı
  Tanıtım Filmimiz Yayınlandı
  Read more
E-BULLETIN
Be Our Subscriber
If you submit the form PDPL Clarification Text
It is assumed that you have read and accepted.
Ask Us
We answer your questions to the finest
details for you.