Hakkımızda
Bizi Yakından Tanıyın

Bir Umg Uysal şirketi olan Avrupa İmplant, dental implant başta olmak üzere çeşitli alanlarda dental sektöre katma değeri yüksek ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Ana faaliyet alanı dental implant sistemleri olan Avrupa İmplant, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üniversitelerle ortak bilimsel ve teknolojik Ar-Ge projeleri üretmeyi, kendini ve sektörü geliştirmeyi, alanında öncü konuma yükselmeyi, ülkemize bu anlamda değer ve katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

1976 yılında kurulan Umg Uysal'ın, 1999 yılından günümüze dental sektör ve 2001 yılından günümüze başarısı ulusal-uluslararası arenada tescillenen dental implant tecrübesi bulunmakadır.

Umg Uysal ile yıllarca medikal - dental sektöre hizmet vermiş alanında uzman kişilerin üretim tecrübelerinin bir araya gelerek hayat verdiği BioInfinity Dental İmplant Sistemi, bilimsel gelişmelerin ışığında yaptığı yenilikçi Ar-Ge çalışmaları, profesyonel üretim ve kalite kontrol alt yapısı, güçlü satış, teknik destek ve servis ağı ile lider implant markası olma yolunda her geçen gün sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

Avrupa İmplant, dinamik gelişim gösteren dental sektörde, sektörün ihtiyaçları ve diş hekimlerinin beklentileri doğrultusunda daha kaliteli ve uygun maliyetli üretim yapabilmek için gerekli bilgi ve alt yapı donanımına sahiptir. 

Avrupa İmplant, ürün tasarımından satış sonrası desteğe zinririn her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalarak kurumsal kimliği, tecrübesi ve kalite anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında başarıyı elde etmeyi ilke edinmiştir.   

 

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizle fark yaratarak, diş hekimi - hasta ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi çalışmalarımız ile dental sektörde öncü konuma gelmek, çağdaş bilimi, teknolojiyi, insan ve ahlaki değerleri benimseyerek yurt içinde ve yurt dışında yapacağımız atılımlar ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

 

Misyonumuz

Avrupa İmplant olarak, yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz ürünlerin tasarımından satış sonrası desteğe kadar diş hekimi-hasta memnuniyetine öncelik vererek, hastaların yaşam kalitesini artırmak görev ve sorumluluğumuzdur.

Kilometre Taşlarımız
Geçmişten Günümüze Biz
1976
Büyüğümüz Rahmetli Necmettin Uysal öncülüğünde gıda sektöründe Uysal Gıda kuruldu.
1999
CEO'muz Dilek Uysal öncülüğünde Umg Uysal, ortodonti ürün gurubu ile dental sektörde yerini aldı.
2001
Umg Uysal, implant ürün gurubu ile Türkiye'nin 7. implant firması olarak sektörde ürün/hizmet sunmaya başladı.
2004
Umg Uysal, Amerikan BioLok firmasının Türkiye distribütörlüğünü aldı.
2007
Amerikan BioHorizons firması BioLok'u satın aldı, BioHorizons distribütörlüğü Umg Uysal'a geçti.
2008
Umg Uysal, BioHorizons uluslarası distribütörleri arasında "En İyi Distribütor Ödülü"nü aldı. Bu başarı 8 yıl üst üste yenilenerek global pazarda bir ilke imza atıldı.
2013
Umg Uysal'ın yerli markası BioInfinity'nin arge, fabrika kurulumu ve belgelendirme süreci başladı.
2015
BioInfinity markası tescillendi, belgelendirme süreci tamamlandı ve ilk BioInfinity vakası uygulandı.
2015
Necmettin Uysal Hatıra Ormanı, TEMA iş birliği ile Burdur Tefenni Beyköy sahasında 5000 fidan ile hayat buldu.
2017
BioInfinity, Almanya, Mısır ve Irak'a ilk ihracatlarıını gerçekleştirdi.
2017
UMC - Uysal Milling Center hizmet vermeye başladı.
2019
Türkiye'nin üniversite-sanayi iş birliği ile üretilecek ilk dental kompozitinin lisans devri anlaşması Yıldız Teknik Üniversitesi ile imzalandı.
2020
BioInfinity short implantları üretilerek ürün hattımızda yerini aldı.
2020
BioInfinity, BioMatrix markası ile BioLoc ve BioBall PEEK tutucu şapka üretimi ile uluslararası dental implantoloji pazarında büyük oyuncular arasında yerini aldı.
2020
BioInfinity ortodontik implantları üretilerek ürün hattımızda yerini aldı.
Sizi Arayalım
Formu Gönderirseniz KVKK Aydınlatma Metnini
Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılırsınız
Bize Danışın
Merak Ettiklerinizi en ince
ayrıntılarına kadar sizler için cevaplıyoruz